test

Detaylı bilgi için, bizi arayın
 0 212 251 45 50 

Aktif Şirketler Grubu

aktif logoAktif Şirketler Grubu olarak Datassist ile işbirliğimiz ilk müşterilerinden biri olarak başladı.

Tam 11 yıldır birlikte büyüdük, geliştik.  Hızlı, güvenilir, güleryüzlü,  uyumlu ve çözüm odaklı yaklaşımlarıyla hep yanımızda oldular.

Bu işbirliğimizin ve başarılı çalışmalarımızın devamını dileriz.

Aktif Şirketler Grubu
İnsan Kaynakları

Armaggan

borajet-armaggan-nar-2Datassist’ten yaklaşık olarak bir buçuk yıldan beri bordrolama hizmeti, bunun yanında ayrıca İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Mevzuatı ile ilgili olarak da danışmanlık hizmeti almaktayız.

Datassist, bize vermiş olduğu hizmetleri çerçevesinde hazırlaması gereken yasal ve özel raporları zamanında göndermiş, mevzuat konularında gerekli bilgilendirmeleri zamanında yapmış ve bu süreç içinde şirketimize olumlu katkılar sağlayarak çok başarılı bir hizmet sunmuştur.

Bu nedenle Datassist ile çalışmaktan çok memnun olduğumuzu ve başarılı giden iş ortaklığımızın devam etmesini dilemekteyiz.

DuPont Türkiye

DuPont LogoDuPont Türkiye olarak 2005 yılından beri bordro konusunda Datassist ile birlikte çalışıyoruz. Hem sürekli olarak sağladıkları kaliteli hizmet (doğru ve eksiksiz) ile hem de özel olarak talep ettiğimiz tüm çalışmalarda en iyi hizmeti aldığımızı düşünüyorum. Datasssist ile çalışmaktan memnunuz.

Zeynep Borçbakan
HR Leader
DuPont Turkey & Israel

Gefco Taşımacılık ve Lojistik

Gefco logoGüvenilirliği, uyumlu işbirliği ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde Datassist ile 2004 yılından beri iş birliğimizi sürdürmekteyiz.
Bu işbirliğinin devamını diler, kendilerine başarılar dileriz.

Gefco Taşımacılık ve Lojistik A.Ş.
İnsan Kaynakları

MNG Factoring

mng-factoring-logoDatassist, Şirket bünyemizde bulunan bir departman kadar yakın bize.

MNG Factoring Hizmetleri A.Ş.

Prysmian Kablo ve Sistemleri

prysmian-logoDatassist Hizmet ve Danışmanlık A.Ş. ile -önce müşteri memnuniyeti yaklaşımı sayesinde- 10 yılı aşkın bir süredir devam ettirdiğimiz işbirliğimiz ve aldığımız hizmetin kalitesinden oldukça memnunuz. İşbirliğimizin devamını diler, başarılar dileriz.

Türk Prysmian Kablo ve Sistemleri A.Ş.
İnsan Kaynakları

dakika mobil logo