test

Detaylı bilgi için, bizi arayın
 0 212 251 45 50 

Köln HRM Messe 2013'e katıldık

Almanya-Köln Messe'de gerçekleştirilen İnsan Kaynakları Yönetimi alanında Avrupa'nın en büyük uluslararası İK fuarı olarak kabul gören ve bu yıl Partner ülke olarak Türkiye’yi ağırlayan Zukunft Personal -İnsan Kaynakları Fuarı’na Datassist İnsan Kaynakları ve Dakika Personel Yönetimi olarak 17-19 Eylül 2013 tarihleri arasında katılım gösterdik.

Bu yıl itibarı ile 651 katılımcı şirket ve 15.192 ziyaretçi ağırlayan fuarda dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerle verimli B2B bağlantıları kurarken; uluslararası platformda ülkemizi alanında temsil eden yegâne şirket olma gururunu yaşadık.

Devamını Oku

Çalışan Bağlılığı Zirvesindeydik

Dakika Personel Yönetimi olarak HR Dergi'nin düzenlediği 2. Çalışan Bağlılığı Zirvesindeydik ve standımızda şirketler için insan kaynakları departmanının çalışanları ile ilişkilerinde ne gibi iyileştirmeler yapabileceğini anlattık.

Standımızda bizi ziyaret eden tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

Devamını Oku

Dakika ile kaldığımız yerden devam ediyoruz

Dakika PY Dergi ilan

Müşterilerimiz ve Datassist'in bilgi birikimi ile sürekli gelişmekte olan BordroNet, ismindeki "bordro" ifadesinden çok daha fazlasını yapar hale gelmişti. Biz de ona hakettiği değeri vermek için adını ve görünümünü kökten yenilemeye karar verdik.

"BordroNet", bayrağı "Dakika Personel Yönetimi"ne devrediyor ve insan kaynakları dünyasına yön vermeye devam ediyoruz.

PERYÖN Kongre 2013'e Katıldık

İnsan yönetiminin gündemini ve geleceğini belirleyen, Avrupa’nın en büyük insan kaynakları kongresi olma ünvanını taşıyan 4-6 Kasım tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Salonu'nda 21. kez gerçekleştirilen PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi'ne katıldık.

Kongre süresince gerçekleşen 100'den fazla oturumda İK Profesyonelleri, alanlarında uzman isimlerle bir araya gelerek güncel trend, anlayış ve uygulamalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Devamını Oku

Datassist'in İSG Kahvaltısındaydık

22 Mart 2013 tarihinde Datassist İnsan Kaynakları tarafından sadece müşterilerine özel olarak Moda Deniz Kulübünde gerçekleştirilen İş Sağlığı ve Güvenliği konulu kahvaltı etkinliğine katıldık.

Müşteri ve partnerlerimizle 2013 itibarı ile İSG uygulamalarında yaşanan ve yaşanacak değişiklikler hakkında bilgi paylaşımında bulunurken, keyifli sohbetler etme imkanı da yakaladık.

Tüm katılımcılara tekrar teşekkür ederiz.

Devamını Oku

Yeni Nesil İK Zirvesindeydik

HR Dergi'nin 12 Haziran 2012 tarihinde, Marriott Hotel Asia'da gerçekleştirdiği ve Proje Yöneticimiz Çağrı Kilit'in de konuşmacı olduğu Yeni Nesil İnsan Kaynakları Zirvesi'ne katıldık.

Yapılan konuşmada kullanılan sunumu buradan indirebilirsiniz.

Katılımcıların standımıza göstermiş olduğu ilgi için sonsuz teşekkürler.

Devamını Oku

Kurumsal Eğitim Günlerindeydik

HRdergi'nin 23-24 Mayıs 2012 tarihlerinde, Conrad Hotel İstanbul'da gerçekleştirdiği Kurumsal Eğitim Günleri'ne katıldık. Katılımcıları, Dakika Personel Yönetim Platformu hakkında bilgilendirdik.

Katılımcıların standımıza göstermiş olduğu ilgi için teşekkür ederiz.

Devamını Oku

dakika mobil logo