test

Detaylı bilgi için, bizi arayın
 0 212 251 45 50 

Bordro Hesaplama

Artık bordro hesaplamak için yüklü yatırım gerektiren bordro programı ya da insan kaynakları yazılımları için dev bütçeler ayırmak zorunda değilsiniz. Datassist'in 16 yıllık bilgi birikimi ile hazırlanmış Dakika'nın Bordro Modülü sayesinde herhangi bir kurulum, güncelleme veya bakım maliyetine katlanmadan personel bordrolarınızı en doğru şekilde hesaplarsınız.

Toplu veri aktarım ve entegrasyon özellikleri ile bordro verilerinizi sisteme kolayca aktarır ve tek dokunuşla tüm personelinizin bordro hesaplamalarını gerçekleştirirsiniz. Bordro ile ilgili mevzuat hükümlerinde ya da parametrelerde sözkonusu olacak değişikliklerde, sistem tek merkezden online olarak güncellenir.

Tüm personel bordroları ve yasal raporlar sistemde sürekli güncel ve hazırdır.

Bordro Altyapısı Hakkında En Sık Sorulan Sorular

”Mevzuat takibi açısından sağladığı avantajlar nelerdir?”

Artık Güvendesiniz

Datassist İnsan Kaynaklarının 15 yıllık tecrübesi ile geliştirilen personel bordro hesaplama modülü sayesinde Dakika, kanuni parametre ve iş hukuku mevzuatını takip etmenize gerek bırakmadan bordro hesaplama işlemlerinizi sizin için yapar.

Online yapısı sayesinde, bordrolama sürecine başlamadan önce program otomatik güncellenir. Size sadece puantajları girmek kalır. Dakika kullanıcısı olduğunuzda Datassist Bordro Servisi'nin size özel bilgilendirmeleri sayesinde herhangi bir yasal değişiklikten herkesten önce haberdar olursunuz.

Bordro hesaplama işleminizi daima güven içerisinde ve kolayca gerçekleştirir, yapılan işlemi kontrol etme ihtiyacı hissetmezsiniz. Sisteme girilen bilgiler ışığında yapılan hesaplamanın doğruluğu garanti altındadır.

“Her zaman yeni ödeme tanımlayabilir miyim?”

Sınırsız Ödeme, Kesinti ve Mesai Seçeneği

Herhangi bir zamanda yeni bir ödeme veya kesinti tanımlamanız gerekebilir. Dakika Personel Yönetimini kullanarak istediğiniz kadar ödeme, kesinti ya da mesai tanımlayabilirsiniz.

Bordrolarınızda netli veya brütlü ödemeleri yan yana kullanabilir, tüm bu ödemelerin brütleştirilmesini ise Dakika'ya bırakabilirsiniz.

“Teşvikli bordro uygulamaları hakkında sundukları nelerdir?"

Tüm Personel Teşvikleri Kullanmanız İçin Sistemde Hazır

Dakika ile kullanılabilecek tüm teşvikler hazır olarak size gelir. Kullanılabilecek tüm teşvikleri sistem üzerinde görür ve sadece basit bir işaretleme yaparak olarak faydalanırsınız. Size sadece hangi çalışanı hangi teşvikten faydalandırmak istediğinizi seçmek kalır.

Teşvik Yönetimi

Otomatik Teşvik Uygulama

Siz hangi personelinizi hangi teşvikten yararlandırmak istediğinizi seçin, Dakika tüm işlemleri otomatik olarak yapsın.

Teşvik Yönetimi

Esnek Raporlama

Raporlar Her Zaman Hazır

Dakika'nın esnek raporlama özelliği ile tüm raporlarınız her zaman elinizin altında.

Esnek Raporlama

dakika mobil logo