test

Detaylı bilgi için, bizi arayın
 0 212 251 45 50 

Eğitim Yönetimi

İşletme ve personel yönetiminde eğitim; organizasyonel gelişim, verimlilik, pratiklik, know-how oluşumu, sadakat, iletişim gibi birçok faktörü geliştiren ve birleştiren, dolayısı ile de yönetilmesi, planlanması ve izlenmesi gereken oldukça önemli bir insan kaynakları fonksiyonudur.

Dakika, şirket eğitimlerinizi planlamanız ve ilgili kişiler ve departmanlar ile aynı anda iletişimi sağlayabilmeniz noktasında sizi destekler. Eğitim, eğitmen, konu, süre, eğitim maliyeti gibi konuların değerlendirilmesi ve bilgilerinin kaydedilmesini sağladığı gibi, tüm bu fonksiyonların ihtiyaç halinde geriye dönük esnek raporlar ile tekrar ele alınmasını da kolaylaştırır.

İhtiyaçlara yönelik hızlı ve pratik şekillendirilebilen altyapısı ile yeni rapor ve süreçlerin de adaptasyonu Dakika'da birkaç ayarlama ile kolayca yapılır.

Eğitim Yönetimi Hakkında En Çok Sorulan Sorular

“Dakika iç eğitimleri koordine etmeme yardımcı olabilir mi?”

Koordinasyon ve Bildirimler

Eğitimciler ve katılımcılar ile eğitimin konusu, yer ve tarihi gibi bilgiler sistem üzerinde tanımlanarak koordine edilir. Tanımlamayı takiben eğitim ile ilgili kişilere bildirim ve davetler ise ikinci bir işleme gerek olmaksızın Dakika tarafından e-mail ile otomatik olarak gerçekleştirilir. Böylece ilgililere eğitim ile ilgili tüm ayrıntılardan bilgilendirilmiş olurlar.

"Şirket içi eğitimlerin katılım istatistiklerini Dakika ile oluşturabilir miyim?"

Raporlar ve Hazır Formlar

Dakika, eğitimler ile ilgili olarak dokümantasyonel anlamda tutulması gereken kayıtlar için gerekli formları sizin için hazırlar. Böylece üzerinde eğitimciler, katılımcılar, konu, tarih, vs gibi bilgilerin işlenmiş olduğu formlar, şirket standartlarına uygun şekilde sistemden alınabilir. Katılım gösteren veya göstermeyen davetliler ise eğitimcilerin, katılım bilgilerini sisteme aktarmalarının ardından raporlanabilir hâle gelir. Bu sayede eğitime katılan ve katılmayan personele ilişkin kayıtlar, gerektiğinde dışa aktarılmak üzere Dakika üzerinde kaydedilir.

“Eğitimlerin verimlilik ve kalitesini Dakika ile nasıl arttırabilirim?”

Eğitim Değerlendirmeleri ve İyileştirmeler

Eğitimin tamamlanmasının ardından, eğitimi veren ve eğitime katılan çalışanlara; eğitimi olumlu ya da olumsuz şekilde değerlendirebilecekleri bir anketi Dakika üzerinden doldurabilecekleri bilgisi mail yolu ile otomatik olarak iletilir. Bu bildirimin ardından çalışanlar sisteme giriş yaparak

Geri Bildirimler

“Eğitim Değerlendirme” kısmı aracılığı ile değerlendirmelerini yönetim ile paylaşırlar. Eğitimin ile ilgili doğrudan geri bildirim alan yöneticiler ise eğitimin verimliliğini ya da varsa aksayan noktalarını kolayca tespit ederek, iyileştirme uygulamalarına kolayca şekil verirler.

Özlük Yönetimi

Özlük Bilgileri Tek Noktada

Özlük bilgilerini, personelinizin ayakkabı numarasından fotoğrafına kadar istediğiniz kadar alan tanımlayıp kaydedin.

Özlük Yönetimi

Esnek Raporlama

Raporlar Her Zaman Hazır

Dakika'nın esnek raporlama özelliği ile tüm raporlarınız her zaman elinizin altında.

Esnek Raporlama

dakika mobil logo