test

Detaylı bilgi için, bizi arayın
 0 212 251 45 50 

Esnek Raporlama

İnsan kaynakları profesyonellerinin en çok zaman harcadıkları ve zorlandıkları konulardan biri de birbirleri ile bağlantılı olmasına rağmen her konuda farklı programlardan, farklı raporlar almaları ve bu raporları birleştirmek için ayrıca işlemler yapma gereği duymalarıdır.

Dakika ile tüm verilerinizi farklı format, kombinasyon ve dosya uzantıları ile esnek rapor olarak alabilmeniz mümkündür.

Personel özlük bilgileri, maliyet bilgileri, izin bilgileri, fazla mesai bilgileri, hiyerarşik yapı bilgileri, tarihsel değişiklik bilgileri gibi daha birçok bilgiyi tek bir rapor veya ayrı ayrı raporlar olarak farklı sıralamalar ve eklemelerle, hatta grafik seçenekleri ile birlikte Dakika’dan alabilirsiniz.

Dakika’nın esnek yapısı kendi raporlarınızı oluşturabilmek için size sunduğu farklı kullanım araçları ile raporlamaları bir zahmet ve zaman kaybı olmaktan çıkarır. Oluşturduğunuz tüm raporlarınızı daha sonra yeniden kullanmak üzere kaydedebilirsiniz.

Raporlama Altyapısı Hakkında En Sık Sorulan Sorular

İhtiyacım olan tüm raporlar Dakika üzerinde mevcut mu?

Dakika programının içerisinde bordro ve özlük bilgilerinin farklı raporlar halinde alınmasını sağlayacak standart rapor sekmeleri mevcuttur. Ancak ihtiyacınız olan, size sunulan standartlardan farklı veya firmanıza, yaptığınız işe özel bir rapor ise, yazılım ekibimize istediğiniz özelliklere ait rapor hakkında gerekli bilgileri sağladığınız takdirde, size özel teklif ile ilgili rapora ait çalışma yapılarak Dakika programının ihtiyacınıza cevap vermesi sağlanabilecektir.

Dakika programı başka programlar için yükleme dosyaları ve buna ilişkin raporlar üretebiliyor mu?

İnsan kaynakları departmanının önemli görevlerinden biri de sürekli iletişimde olduğu başka departmanların (örneğin; muhasebe) istediği verileri onlara sağlamak ve personele, maliyetlere ve hedeflere yönelik doğru kararlar verilmesinin kaynağı olmaktır. Bu noktada Dakika programı, esnek yapısı ve uzman yazılım ekibinin çalışmaları ile iş piyasasında bilinen birçok programa yükleme dosyaları üretir. Personel maliyetlerine ilişkin verileri içeren muhasebe fişi, muhtasar beyanname, aylık prim ve hizmet belgesi .xml dosyası, bordro icmali, karşılaştırmalı maliyet tabloları ve icmaller, kıdem, ihbar ve izini yükü raporları da bu raporlardan sadece birkaç tanesidir.

Dakika programı ile simülasyon çalışmalar, personel maliyeti bütçelendirme çalışmaları yapılması mümkün mü?

Programımız sadece standartlardan oluşan paket programlarından değildir. Kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre yeniden düzenlenebilir ve geliştirilebilir düzeydedir. “Gelecek yıl maliyetlerine göre kaç kişiyi işe almalıyız?” “Bu kişilerin bize maliyeti ne olur?” “Gelecek yıl enflasyon bazında yasal parametreleri güncellediğimizde ön görebileceğimiz personel maliyet bütçesi ne kadardır?” “Küçülmeye gittiğimizde oluşacak olan kıdem, ihbar ve izin yükü ne kadar olacaktır?” gibi geleceğe yönelik soruları, Dakika programının içerisinde ilgili parametrelerin tarihsel olarak güncellenmesi sayesinde kolayca cevaplamış olacaksınız.

Bordro Hesaplama

Tek Tıkla Bordrolar Hazır

Değişen kanuni parametreleri takip etme derdi olmadan bordro ve yasal raporlarınızın hazırlanmasını Dakika’ya bırakın

Bordro Hesaplama

Yüksek Güvenlik

Yüksek Güvenlikli İK

Tüm bilgilerinizin ISO27001 standartlarında korunması için hepsini Dakika'da saklayın.

Yüksek Güvenlik

dakika mobil logo