test

Detaylı bilgi için, bizi arayın
 0 212 251 45 50 

Self Servis İK

Tamamen online Dakika'yı çalışanlarınızın erişimine ilave ücret olmaksızın açarak insan kaynakları departmanı üzerindeki operasyonel yüklerin büyük çoğunluğundan kurtulabilirsiniz.

Dakika’ya kaydedilen her personel kendisine özel kullanıcı adı ve şifresi ile Dakika’ya erişerek kendisine tanımlanan yetkiler bazında istediği işlemleri gerçekleştirir.

Self-Servis İK ile sabit bilgisayar kullanma zorunluluğu, lisanslı kullanıcı sayısı kısıtlaması, programa ait bilgilerin dokümanlara çıktılarının alınarak paylaşılması gibi gereksinimler ortadan kalkar.

Self Servis İK Hakkında En Çok Sorulan Sorular

Self-Servis hizmeti ile Dakika hangi çözümleri üretmektedir?

Öncelikle siz ve personelleriniz kendi bordrolarına ve özlük bilgilerine sizin belirleyeceğiniz sınırlar dâhilinde (görüntüleme, düzeltme, güncelleme yetkileri) internetin bulunduğu her yerden erişebilirler. İzin yönetimi, fazla mesai yönetimi, eğitim yönetimi gibi modüller kullanılırken her kullanıcı kendi yetkileri dâhilinde ilgili alanlara girişleri yaparak yönetilmesi ve planlanması gereken bir sürecin parçası olur.

Self-Servis hizmeti ile Dakika iletişime ilişkin nasıl bir çözüm üretmektedir?

Dakika programının içerisinde bulunan güvenli dosya aktarım alanı (SFTP), yine sizin belirleyeceğiniz yetkililerin kendi aralarında yüksek güvenlikle mesajlaşmalarını ve dosya aktarımlarını mümkün kılmaktadır. Sistemin geçmiş hareketleri (log activity) kayıt altına alması da, hangi yetkilinin ne zaman sisteme bağlandığını ve ne zaman, hangi işlemi gerçekleştirdiğini görmenizi ve raporlamanızı sağlar. Bu sayede programın içerisinde yapılan bir işlemi, programın hiç dışına taşımak zorunda kalmadan yine Dakika programının içerisinde çözümleyerek hareket kabiliyetinizi arttırır.

İzin Yönetimi

Tüm İzinler Kontrol Altında

Çalışanınız izin talep ettiğinde yöneticisi onaylasın, Dakika tüm izin takibi ve raporlamalarını sizin için yapsın

İzin Yönetimi

Bordro Hesaplama

Tek Tıkla Bordrolar Hazır

Değişen kanuni parametreleri takip etme derdi olmadan bordro ve yasal raporlarınızın hazırlanmasını Dakika’ya bırakın

Bordro Hesaplama

dakika mobil logo