test

Detaylı bilgi için, bizi arayın
 0 212 251 45 50 

Teşvik Yönetimi

Dakika ile tüm devlet teşvikleri hazır olarak size gelir. Kullanılabilecek personel teşvikleri sistemde hazırdır ve sadece basit bir işaretleme yaparak faydalanabilirsiniz; yapmanız gereken tek şey hangi çalışanı hangi teşvikten faydalandırmak istediğinizi seçmektir.

Teşvik kapsamında sunulması gereken raporları da Dakika sizin için hazırlar.

Örneğin;

  • “6111 Teşviki” için detaylı raporları indirebilir,
  • “Ar-Ge Teşviki” için muhtasara ait raporları alabilir,
  • “Genç İstihdamı Teşviki” için yapılması gereken yaş kontrollerini Dakika'da otomatik olarak yapabilirsiniz.

Teşvik Yönetimi Altyapısı Hakkında En Sık Sorulan Sorular

SGK teşviklerindeki şartlardan ortalama sigortalı sayısını sorunsuzca hesaplayabilir miyim?

Dakika programı SGK teşviklerinden yararlanma şartlarından takip edilmesi ve raporlanması en zahmetli olan ortalama sigortalı sayısı hesabını, otomatik olarak yapabilmektedir. Sunduğu rapor sayesinde hangi personel ilgili ay teşvikten yararlanmalı, hangi personel teşvikten ilgili ayda yararlanmamalı veya hangi personeller tercihli olarak yararlanmalı gibi sorulara net cevaplar verebilmektedir.

Yürürlükteki tüm SGK teşviklerini Dakika programında kullanabilir miyim?

Dakika programı sürekli güncellenen ve canlı tutulan alt yapısı sayesinde yürürlükte bulunan tüm SGK teşviklerini uygulayabildiği gibi, yeni yürürlüğe giren SGK teşviklerinin uygulama ve hesaplama mantığına kolayca adapte olabilecek bir şekilde tasarlanmıştır. Emekli (Teşviksiz), 5510, 14857, 25510, 6111, 6486, 5746, 4691, 4447, 5615 kanunlarına ilişkin teşvikler, İSG kanunu ve İşsizlik Sigortasından doğan teşvikler ile İŞKUR tarafından düzenlenen iş başı eğitim programı teşviki gibi geniş bir mevzuat bilgi yapısına sahiptir.

Teşviklerin yanlış uygulanması bir maliyet riski oluşturuyor. Dakika bu riski ortadan kaldırıyor mu?

Dakika programındaki tüm SGK teşvikleri, ilgili kanun ve kanun ekleri ile belirlenmiş olan hükümlere uygun çalışmaktadır. Teşvikler uygulanmadan önce yazılım ekibi tarafından ve yazılım ekibinin testinden sonra da bordro uzmanları tarafından test edilmekte olup, ilgili konuda alanında uzmanlaşmış kişilerin görüş ve önerileri ile de desteklenmektedir. Tüm bu süreç, riski minimize etmekte ve Dakika’nın sunduğu rapor ve hesaplamaların doğruluğunu garantilemektedir.

Bordro Hesaplama

Tek Tıkla Bordrolar Hazır

Değişen kanuni parametreleri takip etme derdi olmadan bordro ve yasal raporlarınızın hazırlanmasını Dakika’ya bırakın

Bordro Hesaplama

Esnek Raporlama

Raporlar Her Zaman Hazır

Dakika'nın esnek raporlama özelliği ile tüm raporlarınız her zaman elinizin altında.

Esnek Raporlama

dakika mobil logo