Bordro Hesaplama

Değişen kanuni parametreleri takip etme derdi olmadan bordro ve yasal raporlarınızın hazırlanmasını Dakika’ya bırakın

Bordro Altyapısı Hakkında En Sık Sorulan Sorular

“Her zaman yeni ödeme tanımlayabilir miyim?”

Sınırsız Ödeme, Kesinti ve Mesai Seçeneği Herhangi bir zamanda yeni bir ödeme veya kesinti tanımlamanız gerekebilir. Dakika Personel Yönetimini kullanarak istediğiniz kadar ödeme, kesinti ya da mesai tanımlayabilirsiniz. Bordrolarınızda netli veya brütlü ödemeleri yan yana kullanabilir, tüm bu ödemelerin brütleştirilmesini ise Dakika'ya bırakabilirsiniz.

“Teşvikli bordro uygulamaları hakkında sundukları nelerdir?"

Tüm Personel Teşvikleri Kullanmanız İçin Sistemde Hazır Dakika ile kullanılabilecek tüm teşvikler hazır olarak size gelir. Kullanılabilecek tüm teşvikleri sistem üzerinde görür ve sadece basit bir işaretleme yaparak olarak faydalanırsınız. Size sadece hangi çalışanı hangi teşvikten faydalandırmak istediğinizi seçmek kalır.

”Mevzuat takibi açısından sağladığı avantajlar nelerdir?”

Datassist İnsan Kaynaklarının 15 yıllık tecrübesi ile geliştirilen personel bordro hesaplama modülü sayesinde Dakika, kanuni parametre ve iş hukuku mevzuatını takip etmenize gerek bırakmadan bordro hesaplama işlemlerinizi sizin için yapar.
Online yapısı sayesinde, bordrolama sürecine başlamadan önce program otomatik güncellenir. Size sadece puantajları girmek kalır. Dakika kullanıcısı olduğunuzda Datassist Bordro Servisi'nin size özel bilgilendirmeleri sayesinde herhangi bir yasal değişiklikten herkesten önce haberdar olursunuz. Bordro hesaplama işleminizi daima güven içerisinde ve kolayca gerçekleştirir, yapılan işlemi kontrol etme ihtiyacı hissetmezsiniz. Sisteme girilen bilgiler ışığında yapılan hesaplamanın doğruluğu garanti altındadır.