Esnek Raporlama

İhtiyaç duyduğunuz raporları birkaç dokunuşla kendiniz yaratın, daha sonra yeniden kullanmak üzere kaydedin.

Raporlama Altyapısı Hakkında En Sık Sorulan Sorular

İhtiyacım olan tüm raporlar Dakika üzerinde mevcut mu?

Dakika programının içerisinde bordro ve özlük bilgilerinin farklı raporlar halinde alınmasını sağlayacak standart rapor sekmeleri mevcuttur. Ancak ihtiyacınız olan, size sunulan standartlardan farklı veya firmanıza, yaptığınız işe özel bir rapor ise, yazılım ekibimize istediğiniz özelliklere ait rapor hakkında gerekli bilgileri sağladığınız takdirde, size özel teklif ile ilgili rapora ait çalışma yapılarak Dakika programının ihtiyacınıza cevap vermesi sağlanabilecektir.

Dakika programı başka programlar için yükleme dosyaları ve buna ilişkin raporlar üretebiliyor mu?

İnsan kaynakları departmanının önemli görevlerinden biri de sürekli iletişimde olduğu başka departmanların (örneğin; muhasebe) istediği verileri onlara sağlamak ve personele, maliyetlere ve hedeflere yönelik doğru kararlar verilmesinin kaynağı olmaktır. Bu noktada Dakika programı, esnek yapısı ve uzman yazılım ekibinin çalışmaları ile iş piyasasında bilinen birçok programa yükleme dosyaları üretir. Personel maliyetlerine ilişkin verileri içeren muhasebe fişi, muhtasar beyanname, aylık prim ve hizmet belgesi .xml dosyası, bordro icmali, karşılaştırmalı maliyet tabloları ve icmaller, kıdem, ihbar ve izini yükü raporları da bu raporlardan sadece birkaç tanesidir.

Dakika programı ile simülasyon çalışmalar, personel maliyeti bütçelendirme çalışmaları yapılması mümkün mü?

Programımız sadece standartlardan oluşan paket programlarından değildir. Kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre yeniden düzenlenebilir ve geliştirilebilir düzeydedir. “Gelecek yıl maliyetlerine göre kaç kişiyi işe almalıyız?” “Bu kişilerin bize maliyeti ne olur?” “Gelecek yıl enflasyon bazında yasal parametreleri güncellediğimizde ön görebileceğimiz personel maliyet bütçesi ne kadardır?” “Küçülmeye gittiğimizde oluşacak olan kıdem, ihbar ve izin yükü ne kadar olacaktır?” gibi geleceğe yönelik soruları, Dakika programının içerisinde ilgili parametrelerin tarihsel olarak güncellenmesi sayesinde kolayca cevaplamış olacaksınız.